Don't Miss Any Course JoinTelegramRedditFacebook

KUANTUM ÇEKİM YASASI VE EVRENSEL YASALAR

KUANTUM ÇEKİM YASASI VE EVRENSEL YASALAR

Description

BENZERİN BENZERİ ÇEKTİĞİ YASADIR ÇEKİM YASASI. ÇEKİM YASASI HEM KUANTUM KONUSU HEM DE KUANTUM ÖTESİ BİR SİSTEM KONUSUDUR. ÇEKİM YASASI DIŞARISI İLE İLGİLİ DEĞİL BİZİMLE VE KENDİ İÇ SİSTEMİMİZ İLE İLGİLİ BİR YASADIR.

New customer offer! Top courses from $14.99 when you first visit Udemy

ÇEKİM YASASI BİZİMLE İLGİLİ BİR YASA OLDUĞUNDAN DOLAYI KENDİ İÇ SİSTEMİMİZ  DE DOĞRU NOKTALARDA VE DOĞRU ŞEKİLDE ÇALIŞTIRILMALIDIR. YİNE ÇEKİM YASASI EVRENSEL YASALARLA DA UYUMLU OLMALIDIR. YASALAR ÇELİŞİRSE ÇEKİM YASASI DA İŞLEMEYECEKTİR. ÖRNEĞİN SEVGİ YASASI, HAK YASASI VE ÇEKİM YASASI ÇELİŞMEMELİDİR. BÜTÜN YASALAR ARASINDA BİR BİRLİK VARDIR.

BU BAĞLAMDA OLDUKÇA DETAYLI BİR KURS HAZIRLANMIŞTIR.

7 TEMEL EVRENSEL YASA AYRINTILI SUNULMUŞTUR. KUANTUM VE ÇEKİM YASASI KÖKENİ İŞLENMİŞTİR. ÇEKİM YASASI ÖNCESİ VE SONRASI İŞLENMİŞTİR. KUANTUM VE ÇEKİM YASASI BAĞLANTISI ELE ALINMIŞTIR.

ÇEKİM YASASININ 5 ANA ARACI AYRINTILI BİR ŞEKİLDE İŞLENMİŞTİR. ÇEKİM YASASI ARAÇLARINDAN OLAN DÜŞÜNCE AYRINTILI İŞLENMİŞ VE KUANTUM DÜŞÜNCE SİSTEMİ VE İLKELERİ ELE ALINMIŞTIR.

AFİRMASYONLAR DETAYLI OLARAK VERİLMİŞTİR.

7 TEMEL YASANIN HER BİRİ AYRINTILI İŞLENMİŞ VE BU YASALARIN BİRBİRİ İLE BAĞI ELE ALINMIŞTIR. YASALARIN HAYATA YANSIMALARI ÖRNEKLERLE İNCELENMİŞTİR.

BELKİ İLK DEFA HEM ÇEKİM YASASINI KÖKENİ İLE BERABER BU KADAR AYRINTILI ÖĞRENMİŞ OLACAKSINIZ HEM DE İLK DEFA TÜM GEÇERLİ YASALARI AYRINTILI OLARAK VE BİRBİRLERİYLE BAĞINI GÖRMÜŞ OLACAKSINIZ. BU 7 TEMEL YASANIN EVRENSEL İLKE VE İŞLEYİŞİNİ FARK EDECEKSİNİZ.

20 YASA DETAYLI OLARAK İŞLENMİŞTİR.

YENİDEN KUANTUM YAŞAM DİZAYNINIZDA BU YASALARIN SİZLERE ÇOK KATKISI OLACAKTIR.

Who this course is for:

  • ÖĞRENMEYE MERAKLI, KENDİNİ KEŞFETMEK İSTEYEN VE DAHA GÜZEL BİR YAŞAMI İSTEYEN HERKES BU KURSA KATILABİLİR.
KUANTUM ÇEKİM YASASI VE EVRENSEL YASALAR
Kuantum, Çekim Yasası, Evrensel Yasalar, Titreşim
$0 $69.99

We will be happy to hear your thoughts

Leave a reply

Freewebcart
Logo
Reset Password
Compare items
  • Total (0)
Compare
0
2