Don't Miss Any Course JoinTelegramRedditFacebook
5 out of 5
5
3 reviews on Udemy

Sıfırdan Profesyonel Web Tasarımı | Canva

Canva ile Web Tasarımında Uzmanlaş | Wordpress'e ve Web Sitene Entegre Et !
Instructor:
Lobi̇ Eği̇ti̇m
941 students enrolled
Sıfırdan web tasarımı yapmayı öğreneceksiniz
Web tasarımına güzel bir başlangıç yapacaksınız
Tasarım mantığını özümseyip,pratik yapma imkanına sahip olacaksınız.
Front-End developer olmayı düşünüyorsanız, tasarım ve hayal gücünüzü geliştirebileceksiniz.

Canva;telefondan,tabletten veya bilgisayardan web site,mobil web site,sunum, sosyal medya gönderileri,logo,poster, sunum, davetiye, kart, reklam gibi birçok görseli profesyonel bir şekilde hazırlamanıza yardımcı olur.

New customer offer! Top courses from $13.99 when you first visit Udemy

Her tasarımın elbette bazı kuralları var ancak tasarım kabiliyeti temelinde hayal gücüne bağlıdır. Canva, size tam olarak bu konuda destek sağlıyor.

Canva’yı kullanabilmek için mucize tasarım bilgilerine sahip olmanıza gerek yok. Program zaten Türkçe ve içine girdiğiniz anda kullanım kolaylığı sağlıyor. Tek yapmanız gereken hayal gücünüzü kullanmak ve bizlerin de desteğiyle tüm bunları zahmetsizce tasarıma dökmek.

 

Üstelik Canvanın <göm> seçeneği; tasarımlarınızı WordPressle veya kendi sitenizle beraber çalıştırabilme imkanı sağlıyor.

 

Kursumuzdaki tasarımlar adım adım sıfırdan ileri seviyeye doğru ilerleyecek ve kursu tamamladıktan sonra Canva ile profesyonel web tasarımı yapabiliyor olacaksınız. Üstelik pratik kazandıkça kapsamlı grafik tasarımlarıyla, çeşitli yazılımlarla saatlerce üzerine uğraşılmış gibi gözüken tasarımları kısa sürede hazır hale getirebileceksiniz.

 

 

  • Canva’yı daha detaylı öğrenmek isteyenler, Lobi Eğitim sayfasına tıklayarak diğer kurslarımıza da kayıt olabilirler.

 

Lobi Eğitim olarak Udemy eğitmen ekibinin bir parçası olmaktan ve öğrencilerimizin kendi kişisel hedeflerine ulaşmasına destek sağlamaktan çok mutluyuz. İş hayatımızda, girişimcilik hayatımızda ve sosyal hayatımızda öğrendiğimiz, bizi sürekli ileriye taşıyan bilgilerimizi siz değerli kursiyerlerimiz ile paylaşmaktan heyecan ve övünç duyuyoruz. İnsanlara faydalı olmak gerçek tutkumuz ve idealimiz. Bu sebeple size faydalı olacağına emin olduğumuz bilgileri müfredatlandırmaya ve mevcut kurslarımıza gerekli ek destek videoları yüklemeye devam ediyoruz. Lütfen kurslarımıza göz atmak için bir dakikanızı ayırın ve herhangi bir ders alırsanız lütfen bir inceleme ve yorum olarak geri bildirimlerinizi bırakın.

You can view and review the lecture materials indefinitely, like an on-demand channel.
Definitely! If you have an internet connection, courses on Udemy are available on any device at any time. If you don't have an internet connection, some instructors also let their students download course lectures. That's up to the instructor though, so make sure you get on their good side!
5
5 out of 5
3 Ratings

Detailed Rating

Stars 5
3
Stars 4
0
Stars 3
0
Stars 2
0
Stars 1
0
Sıfırdan Profesyonel Web Tasarımı | Canva

Follow Us

Includes

2 hours on-demand video
Full lifetime access
Access on mobile and TV
Certificate of Completion
Course available for 2 days
30-Day Money-Back Guarantee